hlavní strana

Vyberte si svůj zážitek

1. Legendární whisky ze Skotských ostrovů:

Fegustace whisky ze skotských ostrovů, které jsou známé rašelinou a nakouřenou chutí. Celým večerem vás provede zkušený someliér. Nedílnou součástí zážitku je prezentace s popisem jednotlivých whisky, výrobních postupů a palíren, kde se whisky vyrábí. Degustace probíhá v neformálním duchu formou přátelských diskuzí o chutích a vůních jednotlivých degustovaných vzorků.

Obsahuje 8 vzorků whisky po 1cl, welcome drink, neustálý přísun vody. Cena 990 Kč/ osoba. Zážitek je spojen s Banker ´s Barem. Možná rezervace pro min. 1 hosta, kdykoliv v otevírací době.

2. Gin Tonik:

Párování prémiových ginů s toniky a botanicals. Zkušený barman vás provede kategorií ginů, s trochou historie a dělení jednotlivých vzorků do skupin dle výrobních postupů. Ochotně vysvětlí jednotlivé rozdíly a poradí, jak si doma namíchat svůj oblíbený G & T.

Obsahuje 6 vzorků ginů s toniky, neustálý přísun vody. Cena 990 Kč/ osoba. Zážitek je spojen s Banker ´s Barem. Možná rezervace pro min. 1 hosta, kdykoliv v otevírací době.

3. Večer s koktejlem:

Zažijte ochutnávku klasických koktejlů za instruktáže barmana, který vám přiblíží naši práci a nechá vás nahlédnout pod pokličku. Objednávku přizpůsobí vašim chutím a oblíbeným surovinám, vše vysvětlí a postará se o váš nezapomenutelný večer.

Obsahuje 3 na míru namíchané koktejly na osobu, drobný snack, neustálý přísun vody. Cena je 690 Kč/ osoba. Zážitek je možné objednat do Casa Havana i do Banker´s Baru. Možná rezervace pro min. 1 hosta, kdykoliv v otevírací době.

4. Rumový MasterBlender a další rumové degustace:

Čeká vás zážitek, při kterém rum budete nejen konzumovat, ale vyrobíte si i rum vlastní. Během dvou hodin si vyzkoušíte práci Master blenderů, kteří se v rumových destileriích starají o proces míchání a zrání rumů. Dozvíte se spoustu nových informací nejen o této profesi, ale o rumu samotném.
V první části načerpáte informace o historii, významu a kouzlu staření rumů. Během toho si budete pochutnávat na sezónním welcome drinku. V druhé polovině si užijete degustaci blendovaných rumů z různých soudků. V rukávu máme ještě další témata rumových degustací, např. „Úvod do světa rumů“, „Výroba rumu“, „Britský typ rumu“ a mnoha další. Možné je také připravit téma degustace na míru.

Obsahuje 6-8 vzorků rumu po 1cl, welcome drink, neustálý přísun vody. Cena od 990 Kč/ osoba. Zážitek se odehrává v Casa Havana. Možná rezervace pro min. 1 hosta, kdykoliv v otevírací době.

5. Koktejly stříbrného plátna:

Malý barový kurz a povídání o historickém vývoji koktejlu s ochutnávkou vzorků. Večerem vás provedou zkušení a profesionální barmani. Namíchají vám celkem šest drinků, které více či méně znáte. Ať už z barového prostředí nebo z vašeho oblíbeného filmu. Podrobně vám vysvětlí složení nápojů a postupy jejích přípravy.
Ochutnávku doplňuje prezentace včetně ukázek z filmů, ve kterých sehrály koktejly svou roli (mnohdy i tu hlavní ). Dozvíte se spoustu zajímavostí i z historie jednotlivých drinků a zařadíte si je do (nejen) filmových souvislostí. V průběhu večera dojde i na menší soutěž, jejíž vítěz si bude moct namíchat jeden vybraný koktejl.

Obsahuje 6 vzorků koktejlů, welcome drink, neustálý přísun vody. Cena 1.290 Kč/ osoba. Zážitek se odehrává v Casa Havana. Minimální počet hostů pro rezervaci jsou 4 osoby.

Navržené termíny:
– 17.6. od 19 hodin
– 15.7. od 19 hodin

 

hlavní strana

nahoru