Dražba zástěr

Milí baroví příznivci,
Dovolte, abychom vám představili malý projekt rodiny Dvořákových ☺.
Dražba zástěr

Při rekonstrukci barů jsme našli dnes již nepoužívané barové zástěry, kterým jsme chtěli dát druhou šanci. A protože sledujeme i jiné trendy, rozhodli jsme se je upcyklovat. Šéfová (Instagram  Majak.cz) sedla k šicímu stroji a ušila zcela nové originální zástěry.  A ty jsme se rozhodli nabídnout vám, našim barovým přátelům.

Zástěr je 13, za každý rok fungování rodiny Dvořákovi v barové gastronomii jedna, a každá dostala jméno podle klasických oblíbených drinků.

Tak například: Zástěra pojmenovaná po Martini Dry Cocktail, který se míchá v Bankers Baru, by určitě slušela i agentovi 007 nebo zástěra pojmenovaná po koktejlu Amazonika, který je úplným bestsellerem v Casa Havana. Zástěra pojmenovaná po koktejlu Tom Collins, ve které budete hvězdou zahradní grilovačky.

Rozhodli jsme se Vám je nabídnout formou DRAŽBY, kdy začínáme na částce 450 Kč a jako bonus dostanete k zástěře voucher na ten daný drink, který si u nás v baru vypijete po uvolnění vládních opatření ☺/.

Celá držba bude probíhat na facebookových profilech obou barů (adresu FB). A první zástěry budeme dražit na 1. máje a poslední 13. května na mezinárodní den koktejlu.

Děkujeme, že jste s námi a těšíme se na Vás!